Internat

Zastanawiacie się nad zapisaniem dziecka do SMS Stal Rzeszów, a na stałe mieszkacie poza Rzeszowem? Dobrze trafiliście!

Zapewnimy Waszym pociechom, a naszym wychowankom bezpieczne i komfortowe miejsce zamieszkania. Poznajcie Rzeszowską Bursę Szkolną, która jest integralną częścią naszej szkoły!

Nasza bursa zapewni swoim wychowankom całodobową opiekę wychowawców, umożliwi rozwijanie zainteresowań, a także da szansę na poznanie nowych osób i nawiązanie nowych przyjaźni.

Lokalizacja oraz zaplecze budynku

Budynek bursy „Promień” znajduje się przy ul. Akademickiej 1, 35-084 w Rzeszowie. W pobliżu budynku znajduje się przystanek autobusowy, który zapewnia bardzo dobre połączenie MPK.

Wyposażenie oraz zaplecze budynku zapewnią wszystkim wychowankom komfortowe warunki do nauki oraz odpoczynku. Nasi uczniowie, będą mogli skorzystać z zakwaterowania w pokoju 3 –osobowym, który posiada własny aneks kuchenny, lodówkę i umywalkę.

Na każdym piętrze w budynku znajdują się 3 ogólnodostępne łazienki oraz kuchnia. Dodatkowo, w budynku znajduje się stołówka, która zapewnia całodziennie wyżywienie. O zdrowie i dobrą dietę wychowanków zadba doświadczony dietetyk.

Ponadto na terenie budynku znajdują się pomieszczenia oraz sprzęty, które są dostępne dla wszystkich uczniów m.in. pralnia, siłownia, pokój cichej nauki.

Budynek bursy łączy w sobie bezpieczeństwo, ponieważ jest chroniony i monitorowany całą dobę, jak i zaspokaja potrzeby wychowanków w sferze wygodnego zakwaterowania, profesjonalnej obsługi wychowawców oraz zdrowej i smacznej diety.

Informacje dodatkowe

W czasie wolnym od zajęć szkolnych będziecie mogli liczyć na wsparcie i pomoc ze strony naszej wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Postaramy się wypełnić wolny czas naszych podopiecznych różnymi formami aktywności sportowej, kulturalnej czy rozrywkowej. Nasi uczniowie połączą czas na kształcenie z należytym odpoczynkiem.

Wszystkich chętnych, którzy planują rozpocząć naukę w SMS Stal Rzeszów zapraszamy do naszej placówki! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i warunkami rekrutacji.

Nowy Internat 2020!

Komunikat

Kierownik internatu SMS Stal Rzeszów informuje, że w dniach 25 – 26 marca br (środa – czwartek) w godz. od 8:00 do 13:00 organizowany jest dyżur wychowawców, w czasie którego mieszkańcy internatu mogą zabrać ze swoich pokoi książki i rzeczy osobiste.