obozy

obozy

Nasze profesjonalnie przygotowane obozy zapewniają dzieciom rozwój na wielu płaszczyznach. Treningi piłkarskie odbywają się dwa razy dziennie pod okiem co najmniej dwóch trenerów w małych grupach. Przygotowane one są na bazie naszego systemu szkolenia dopasowanego do wieku zawodnika znajdującego się na obozie oraz skonsultowane z trenerami przygotowania motorycznego w taki sposób, aby zapewnić zawodnikowi harmonijny rozwój, a jednocześnie zapobiegając powstawaniu urazów. Zajęcia w lecie odbywają się na dobrze przygotowanych naturalnych boiskach, natomiast podczas obozów zimowych staramy się wybierać miejsca ze sztucznymi boiskami pod balonem lub pełnowymiarowymi halami sportowymi.

Oprócz treningów z piłki nożnej staramy się podnosić sprawność ogólną młodych adeptów korzystając ze sportów uzupełniających takich jak: pływanie, koszykówka, siatkówka czy tenis stołowy.

wiedza

Pomiędzy treningami dbamy również o poszerzenie wiedzy teoretycznej zawodników poprzez wykłady z taktyki, dietetyki czy przepisów z gry w piłkę nożną.