Konkurs papieski

100. urodziny św. Jana Pawła II

 

„Nie zastąpi Ciebie nikt” – muzyczny hołd; hymn z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II, którą świętujemy w tym roku

https://www.youtube.com/watch?v=u-XGQ4h1Qns

 

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego „Stal” w Rzeszowie zaprasza wszystkich uczniów do obchodów 100. rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II w dniu 18 maja 2020 r. Swoją wdzięczność wobec wybitnej postaci Papieża-Polaka można wyrazić poprzez udział w wewnątrzszkolnym Konkursie Papieskim.

Z uwagi na wyjątkowe okoliczności i panującą sytuację prace przesyłane będą drogą elektroniczną. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie poezji w hołdzie św. Janowi Pawłowi II lub wykonanie pracy plastycznej. Wykonane prace plastyczne należy sfotografować i przesłać do organizatorów na adres poczty elektroniczniej: k.polak@stalsms.pl . Prace z kartą zgłoszeniową należy przesłać do 17.05.2020 r.
Szczegóły są dostępne w regulaminie.

 

*******************************

Informujemy jednocześnie, że z uwagi na przedłużające się zamknięcie szkół Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II odbędzie się on-line w dniu 12 maja 2020 r. Uczniowie zgłoszeni już wcześniej do Olimpiady lub pragnący jeszcze to uczynić proszeni są o kontakt z katechetą Panem Krzysztofem Polakiem. Konkurs dotyczy również uczniów od klasy IV Szkoły Podstawowej do klasy III Liceum.

 

REGULAMIN

REGULAMIN KONKURSU PAPIESKIEGO

KARTA ZGŁOSZENIOWA

KONKURS PAPIESKI – KARTA ZGŁOSZENIOWA